طراحی جدید آیفون۷پلس و آیفون۷ فاش شد

جدیدترین طراحی آیفون۷پلس و آیفون۷ منتشر شده و انتظار می‌رود تا اپل حدود دو ماه دیگر در اوایل سپتامبر به‌طور رسمی از این محصول خود را رونمایی کند. درز آخرین خبرهای منتشر شده درباره جدیدترین محصولات اپل، شنیده‌ها و اطلاعات قبلی ما را درباره این موبایل‌های هوشمند تایید می‌کند.

تغییرات عمده در طراحی آیفون۷پلس و آیفون۷در تعریف جدیدی از خطوط آنتن این دو موبایل که در بالا و پایین این دستگاه‌ها قرار گرفته، نشان داده شده و همچنین طراحی متفاوتی از بخش کمره به‌نمایش گذاشته شده است.

افزون بر این‌ها یک نکته جالب دیگر نیز در موبایل آیفون۷پلس جلب توجه می‌کند.

در پشت این مدل یک اتصال مغناطیسی سه نقطه قرار گرفته که می‌تواند موارد استفاده جدیدی را برای دستگاه جدید اپل به ارمغان آورد.

در طراحی جدید این دو موبایل هوشمند از نظر اندازه فیزیکی ظاهری به نظر می‌رسد که موبایل آیفون۷پلس و آیفون۷به‌ترتیب اندازه نمایشگرهای ۴.۷ اینچ و ۵.۵ اینچ خود را حفظ کرده و اندازه و ابعاد فیزیکی خود این دو موبایل نیز همچنان بدون تغییر باقی مانده است.

احتمالا در زمان عرضه محصولات جدید و پر هیاهوی اپل، هیجان ‌انگیزترین تغییرات خانواده اپل آیفون۷به‌احتمال زیاد در قالب سخت‌افزار جدید، نرم‌افزار و ویژگی‌های آن‌ها صورت خواهد گرفت و نه در شکل ظاهری و طراحی جدید آن‌ها.

درحالی که تاکنون کمپنی اپل به‌سختی توانسته از درز طراحی ظاهری و نمای کلی این دو موبایل به بیرون خودداری کند؛ اما غول کوپرتینو در حفظ رازها و ویژگی‌های جدید موبایل موفق عمل کرده است.

هنوز تا معرفی رسمی این دو گوشی، هفته‌ها زمان باقی است، شاید کنجکاوان این حوزه بتوانند قبل از رونمایی رسمی، ویژگی‌های دیگری از این محصولات را برای ما بازگو کنند.

نظرات

مطالب مرتبط

اپل گوشی‌ جدید آیفون خود را رونمایی کرد – آیفون ۱۱

شرکت اپل به تاریخ ۱۰ سپتامبر سال جاری مشخصات سه مدل گوشی‌های تازه عرضه شده …

Discover more from سیاح‌آنلاین

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading