Home / تبلیغات

تبلیغات

سایت سیاح آنلاین در تاریخ ۰۱ جدی ۱۳۸۹ مطابق ۲۲ December سال ۲۰۱۰ راه اندازی شده و با ارائه خدمات معلومات اسلامی، معلومات عمومی افغانستان، تازه ترین اخبار کانکور فورم های کانکور بانک سوالات کانکور و سایر موارد کانکور برای کانکوری های عزیز، دانلود بهترین سافتویر ها, گالری عکس های افغانستان وغیره، گالری ویدیو، مدرسه روزنامه نگاری، تازه ترین رویداد های اقتصادی و دروس بخش اقتصاد و سایر بخش های موثر که توانسته هزاران بازدید کننده را جذب کند. بخشهای مختلف سایت بیش از هزاران بار در طول روز مورد استفاده قرار میگیرد.

سایت سیاح آنلاین در کابل – افغانستان و استانبول – ترکیه مدیریت و در ایالات متحده آمریکا پشتیانی میشود.

چرا تبلیغات در سایت؟

هزاران بازدید کننده هر روز از اینترنت استفاده میکنند. بازدید کننده از اقشار مختلف دانش آموزان و دانشجویان، متخصصان و فرهیختگان و مدیران و تاجران هستند. چنین شرایطی محیط وب را به عنوان گزینه ای جدی در جهت تبلیغات، معرفی شرکتها، محصولات آنها و همچنین معرفی و تبلیغ سایتهای اینترنتی تبدیل کرده است. سایت با توجه به نوع خدمات خود توانسته هزاران مخاطب تحصیل کرده را جذب کند. ویژگی کاربران سایت، هدف آنها برای جستجو و یا مشاهده اخبار است. همچنین توانسته تعداد زیادی از شاگردان کانکور افغانستان را نیز به دلیل امکانات خاص خود جذب کند.

چگونگی تبلیغ در سایت: سایت امکان نمایش بنرها و آگهی های مشتریان خود را در اندازه های استاندارد و در صفحات مختلف سایت و در جایگاهی مناسب فراهم میکند.

آگهی های ویژه: در سرویس ویژه تصاویر آگهی و بنرهای مشتریان در اندازه ۴۶۸ در ۶۰ پیکسل و حداکثر حجم *** کیلوبایت در تمام مطالب سایت نمایش داده میشود.

آگهی های گرافیکی: در سرویس گرافیکی تصاویر آگهی و بنرهای مشتریان در اندازه ۴۶۸ در ۶۰ پیکسل و حداکثر حجم ۲۰ کیلوبایت در صفحات مختلف سایت نمایش داده میشود.

آگهی های متنی: آگهی متنی به بصورت یک عنوان، توضیح و لینک سایت در جدولی مشخص و متمایز و در صفحات نتایج جستجو نمایش داده میشود. با توجه به اینکه آگهی متنی در شرایطی به کاربر نمایش داده می شود که کاربر در جستجویی اطلاعات است میتواند تاثیر مناسبی را نیز به همراه داشته باشد.

قیمت ها: محاسبه قیمت و هزینه تبلیغات در سایت براساس تعداد نمایش آگهی در سایت میباشد و این بدین معنی است که با توجه به درخواست مشتری آگهی به تعداد مشخصی در صفحات سایت نمایش داده خواهد شد.همچنین این امکان نیز وجودد دارد که آگهی ها بصورت ماهیانه نیز در سایت نمایش داده شوند.

تعرفه تبلیغات در حال حاضر مطابق جدول زیر میباشد.
در صورت نیاز امکان تغییر سایز و مکان نمایش اگهی با هزینه توافقی وجود دارد.

نوع تبلیغ

سایز تبلیغ

تصویر مکان تبلیغ

هزینه ۱ ماه (۳۰ روز)

نام تبلیغ

ویژه

A1

بنر

 بالای تمام مطالب

حجم کمتر از ۵۰ KB

۴۶۸ * ۶۰

 

A2

بنر
بالاي تمام صفحات

حجم کمتر از ۵۰ KB

۴۶۸  *۶۰

 

A3

بنر

چپ تمام صفحات

حجم کمتر از ۸۰ KB

۲۵۰* ۲۰۰

 

A4

بنر

پایان تمام مطالب

حجم کمتر از ۵۰ KB

۴۶۸ * ۶۰

 

A5

لینک متنی

چپ تمام صفحات

۲۵۰ * ۵۰۰

 

A6

بنر

گوشه اي

حجم کمتر از ۳۰ KB

۱۸۰ * ۱۸۰

 

A7

جهت دیدن مکان دقیق تبلیغات بر روی تصاویر یالا کلیک کنید

لازم به ذکر هست جهت سفارش تبلیغاتی جدا از مکانهای گفته شده بصورت متنی یا بنر با ایمیل ما تماس بگیرید تا هزینه را به صورت توافقی ارسال نماییم.

[email protected], [email protected]

قوانین و شرایط جذب آگهی

– سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی افغانستان است و از پذیرش آگهی سایتهای پورن، حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی افغانستان معذور است.

– سفارش دهندگان و صاحبان آگهی که بصورت بلند مدت با سایت همکاری می کنند از تخفیف ویژه ای برخوردار خواهند شد.

مبلغ آگهی در حساب مسئول سایت دریافت خواهد شد و در دیگر موارد مسئولیت و هزینه های جانبی برعهده سفارش دهنده میباشد.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد.

طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه براساس نوع بنر بصورت مجزا حساب خواهد شد.

بنر میتواند عکس( gif یا jpg ) و یا فایل فلش( swf ) باشد.

نحوه سفارش آگهی و تماس با مسئولین سایت

جهت سفارش آگهی فرم زیر را خانه پری کنید

فرم ثبت سفارش آگاهی (فورم در حال حاضر غیر فعال می باشد لطفاً با ایمیل آدرس ما به تماس شوید)

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با پست الکترونیک [email protected] ، [email protected]

و یا با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید.
۱-

۲-

نظرات