تفاوت های iOS11 با iOS10 به روایت تصویر

کاربران زیادی تمایل دارند که اطلاعات بیشتری در رابطه با تفاوت های iOS11 با iOS10 کسب کنند. در این مقاله تفاوت های این دو نسخه را به صورت تصویری شرح می دهیم.با ما همراه باشید.
عکس های سمت راست مربوط به iOS10 و عکس های سمت چپ مربوط به iOS11 میباشد.
تغییراتی که در صفحه اول سیستم عامل جدید اعمال شده است مربوط به فونت های زیر فولدرها میباشد که اکنون خواناتر شده است. دومین تغییر در این قسمت مربوط به انتن میباشد که اکنون به صورت عمودی قابل رویت است.آیکون باتری هم برجسته تر شده است.

 در iOS11 کنترل سنتر هم به طور کامل تغییر کرده است و اکنون تنظیمات بیشتری در اختیار کاربر می باشد و همچنین تنظیمات مربوط به اینترنت خط هم از این قسمت در دسترس می باشد.

شکل ظاهری اپ استور دستخوش تغییرات زیادی بوده است.در نسخه جدید اپ های روزانه را به کاربران پیشنهاد میکند. دسته بندی جدید محتوای اپ استور در سه بخش Today، Games و Apps هم از دیگر تغییراتی است که می توان به آن ها اشاره کرد.

بعد از انتخاب بازی ها هم همانطور که شاهده میکنید از لحاظ ظاهری تغییر کرده است.

شکل ظاهری جست جو در قسمت تنظیمات تغییر کرده است و اکنون ظاهری زیباتر را دارد که با زمینه پشت همخوانی بیشتری داد.

گزینه های Emergency SOS، Sound and Haptics و Accounts & Passwords مواردی هستند که به iOS 11 اضافه شده اند تا بتوانند محتوای خود را به شکل شفاف تری نسبت به iOS 10 توضیح بدهند.

در قسمت دوربین فیلترهای مختلف عکس ها به صورت افقی قابل رویت می باشد که تقریبا شبیه به نحوه نمایش فیلترها در اینستاگرام می باشد.

تنظیمات دوربین در iOS 11 حالا اندکی جزئی تر و تخصصی تر شده است. به جز گزینه جدید اسکن QR Code، حالا می توانید بین فرمت های HEIF/HEVC و JPEG/H.264 برای تصویربرداری جابجا شوید.

قسمت تماس ها تغییرات جزئی نیز داشته است.در قسمت مشاهده تماس ها هم فونت شماره ها تغییر کرده است و اکنون بزرگتر و خواناتر شده است.

شکل ظاهری ماشین حساب هم تغییر کرده است و اکنون کار کردن با دکمه ها بسیار راحتر شده است.

و در نهایت یک تغییر مهم و کاربردی در قسمت مربوط به حافظه گوشی می باشد .نمودار جدیدی به iOS 11 اضافه شده که دقیقا نشان می دهد چه چیزهایی حافظه آیفون یا آیپد شما را اشغال کرده اند. بخش پیشنهادات زیر نمودار هم می تواند برای خالی نگه داشتن فضای حافظه، کمک بزرگی برایتان باشد.

منبع:phonearena

نظرات

مطالب مرتبط

اپل گوشی‌ جدید آیفون خود را رونمایی کرد – آیفون ۱۱

شرکت اپل به تاریخ ۱۰ سپتامبر سال جاری مشخصات سه مدل گوشی‌های تازه عرضه شده …

Discover more from سیاح‌آنلاین

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading